Prelínací Banner eshopu Prelínací Banner eshopu
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100 Eur  
HĽADAJTE PODĽA TYPU AUTA
Značka:

Model:

Mesiac / rok výroby:
/
Partneri

Primacy 3

logo Michelin

Neexistujúci súbor!

Garancia kvality od nás pre Vás! Zaviedli sme a používame systém manažérstva podľa normy: STN EN ISO 9001:2001/ISO 9001:2000. Číslo certifikátu Q136509.

Ak ste s čímkoľvek nespokojný, budeme radi , ak nám napíšete e-mail na info@0905.sk


AUTODOPLNKY

Vážení zákazníci,

Vitajte v našom internetovom obchode zameranom na predaj širokého sortimentu autodoplnkov. Bohatá a pestrá ponuka doplnkov do auta na rôzne typy vozidiel Vás určite zaujme a zo širokého sortimentu autodoplnkov si vyberiete práve to, čo hľadáte. Medzi najpredávanejšie doplnky do auta patria:

Klasické gumové autorohože - sú vyrobené z kvalitnej kaučukovej zmesi a ich tvar presne zodpovedá jednotlivým typom automobilov. Nahrádzajú klasické koberce do auta. Autorohože sú jednoducho udržiavateľné. Spodná vrstva autorohoží je protišmyková a prispôsobená pre uchytenie prostredníctvom fixácií, ktoré sú súčasťou balenia.

Autorohože so zvýšeným okrajom - autodoplnky vyrobené z kvalitného kaučuku spoľahlivo zabraňujú znečisteniu vozidla. Autorohože s vyvýšeným okrajom 28 mm udržiavajú nečistotu pod kontrolou a keďže sú jednoducho udržiavateľné narozdiel od textilných kobercov do auta. Autorohože predstavujú nevyhnutnú súčasť vášho vozidla počas premenlivých jarných dní.

Plastové vaničky do kufra auta - doplnky do auta s protišmykovou strednou vrstvou zabezpečia čistotu a zároveň zamedzujú pohybu prepravovaného materiálu. Vaničky do auta sa ľahko udržujú a vyvýšené okraje zamedzujú preniknutiu nečistôt do kufra automobilu. Vaničky do auta sú presne tvarované na jednotlivé typy automobilov, stačí si len vybrať...

Lakťové opierky Armster - zaručujú pohodlie a komfort aj pri dlhších cestách. Nastaviteľné a polohovateľné opierky lakťa v luxusnom prevedení pasujú na väčšinu bežne používaných automobilov. Určite si z našej ponuky vyberiete aj vašu lakťovú opierku..

Deflektory - protiprievanové clony sú výborným, praktickým a štýlovým autodoplnkom vášho vozidla. Užite si jazdu na svojom štvorkolesovom miláčikovi bez nepríjemného prievanu. Výhodou deflektorov je aj citeľná eliminácia hluku  pri vysokých rýchlostiach a čiastočnom pootvorení okna od prúdenia vzduchu. Už žiadny prievan počas jazdy. Deflektory sú vyrobené z bezpečnostnej plastovej hmoty a ponúkame ich v dymovo-tmavom prevedení. Objednajte si deflektory na predné okná alebo komplet na všetky okná vášho automobilu. Ponúkame Vám kvalitné deflektory značky HEKO na množstvo typov áut za výborné ceny!

Z ďalších ponúkaných autodoplnkov určite neprehliadnite koberce do auta, kryty pod motor, puklice, povinnú výbavu, zimné clony a množstvo iných autodoplnkov vhodných pre Vášho štvorkolesového miláčika.

Košík
Počet kusov : 0
Počet položiek : 0

Suma:
EUR : 0,00 s DPH
Kde je lepšia cena?
Ak ste niekde našli lepšiu cenu na niektorý náš produkt, dajte nám o tom vedieť!

Názov produktu:

Info o lepšej cene:

Kontrolný reťazec:

diskusia
Prosím opíšte len červené znaky.
Odber noviniek na e-mail
Vaša emailová adresa:
Kontrolný kód:
code
Partneri:  rezervačný systém  objednávkový systém  zimné pneu  zimné pneumatiky  najlacnejšie pneu  najlacnejšie pneumatiky  muskarenie  vedenie účtovníctva  daňové poradenstvo  na bicykel  shimano  programovanie